• In English
 • НКРЕКП зобов'язала ліцензіатів публікувати на своїх веб-сайтах проекти інвестиційних програм на 2015 рік
  опубліковано 14 листопада 2014 року о 12:10

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язала ліцензіатів, діяльність яких регулюється Комісією, публікувати на своїх офіційних веб-сайтах проекти інвестиційних програм на 2015 рік з метою отримання зауважень та пропозицій.

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на своєму засіданні 13 листопада прийняла рішення та зобов’язала ліцензіатів, діяльність яких регулюється Комісією:

  1. Забезпечити до 17.11.2014 публікацію на своїх офіційних веб-сайтах проектів інвестиційних програм на 2015 рік, крім ліцензіатів, до яких нормативно-правовими актами встановлені обмеження щодо оприлюднення проектів інвестиційних програм, а також забезпечити можливість збору зауважень та пропозицій до зазначених проектів протягом 30 календарних днів, зазначивши відповідний номер контактного телефону та електронну адресу ліцензіата, а також електронну адресу апарату НКРЕКП box@nerc.gov.ua .

  2. Надати до НКРЕКП та оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті протягом тижня після закінчення терміну публікації, інформацію в табличній формі, щодо переліку зауважень та пропозицій отриманих ліцензіатом та врахування їх при формуванні Інвестиційної програми на 2015 рік.

  3. Забезпечити зазначений механізм інформування громадськості при підготовці змін до інвестиційних програм на 2015 рік.

  НКРЕКП в свою чергу забезпечить прийом та опрацювання зауважень та пропозицій зацікавлених осіб до проектів інвестиційних програм на 2015 рік та змін до них, а також розмістить на власному офіційному веб-сайті в мережі Інтернет посилання на відповідні сторінки веб-сайтів ліцензіатів.

  Це рішення стосується ліцензіатів:

  - з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами;

  - з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами;

  - з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

  - з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії);

  - з виробництва електричної та теплової енергії;

  - з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом;

  - розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ;

  - транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами;

  - зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ в обсягах, що перевищують рівень, встановлений Ліцензійними умовами;

  - з централізованого водопостачання і водовідведення.