• In English
 • МВС, Міноборони та СБУ діють як один спільний механізм, - Зорян Шкіряк
  опубліковано 13 листопада 2014 року о 16:14

  МВС, Міноборони та СБУ діють як один спільний механізм. Підрозділи цих структур, які діють на передовій, працюють злагоджено, аби не дати ворогові зайти вглиб території України. Про це радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив під час брифінгу в МВС.

  За його словами, в сучасних умовах Україна має бути готова дати відсіч агресорові і бути готовою до здійснення подальшого звільнення окупованих загарбниками територій.

  Зорян Шкіряк наголосив на тому, що сьогодні силові відомства – МВС, Міноборони та СБУ – відпрацювали спільну модель дій в умовах російської агресії. Після призначення Міністром оборони Степана Полторака стан справ відчутно покращився. Міністерство внутрішніх справ, Міноборони та Служба безпеки України діють як один спільний механізм. Підрозділи, які діють на передовій, працюють злагоджено, аби не дати ворогові зайти вглиб території України.

  «Я можу твердо сказати, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр оборони Степан Полторак та Голова СБУ Валентин Наливайченко перебувають на постійному телефонному зв’язку і координують спільні дії відомств», – зазначив Зорян Шкіряк.

  Підрозділи МВС та СБУ діють спільно при проведенні спецоперацій із затримання російських диверсійно-терористичних груп та при упередженні вчинюваних ними злочинів. Представники правоохоронних структур також виконують завдання і в тилу ворога. Крім того, свої завдання із знешкодження банд виконують партизани.

  «Жоден з терористів не уникне покарання. Всі будуть відповідати перед законом. Ні один терорист і учасник цих банд – ДНР та ЛНР – не втече і не уникне покарання», – наголосив радник глави МВС.