• In English
 • У Мінську представники Мінсоцполітики обговорюють проблеми захисту дитинства
  опубліковано 12 листопада 2014 року о 19:37

  12-13 листопада заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович перебуває з робочим візитом у м. Мінськ (Республіка Білорусь), де на запрошення Регіонального офісу ЮНІСЕФ бере участь у регіональній конференції «Зміцнення національних систем захисту дітей для їх захисту від бездоглядності, жорстокого поводження, насильства та експлуатації».

  Співорганізатори заходу, який є частиною глобальної кампанії проти насильства щодо дітей «Зробимо невидиме видимим», – Регіональний офіс ЮНІСЕФ та Уряд Республіки Білорусь.

  На пленарних засіданнях обговорювалися рекомендації щодо створення ефективних систем захисту дитинства та роль різноманітних суб’єктів захисту дитинства у виявленні, перенаправлені та наданні міжсекторальних послуг дітям, які потребують захисту.

  13 листопада розглядатимуться питання стосовно запобігання зневажливого і жорстокого поводження, насилля і експлуатації щодо дітей; моніторингу якості відповідних заходів як ключового компоненту системи захисту дитинства; доступу до правосуддя, а також подальші кроки щодо створення надійних систем захисту дитинства у Європі і Центральній Азії.