• In English
 • За 10 місяців цього року волинські бюджети виконали всі передбачені платежі
  опубліковано 12 листопада 2014 року о 10:43

  За 10 міс. ц  бюджети Волинської області виконали всі передбачені платежі. Відтак,  до обласного бюджету понадпланово надійшло 10,4 млн. грн., а за вересень-жовтень місцеві бюджети отримали додатково 80 млн. грн.

  Як поінформував директор департаменту фінансів Волинської ОДА Ігор Никитюк, обласний бюджет виконали на 105%. Надходження основного бюджетоутворюючого платежу: ПДФО  становить 103,7%. Плата за землю – 106,7% і найкраще спрацювали тут у Ковелі, Горохівському, Турійському та Маневицькому районах. Він відзначив, що у жовтні ц. р. місцеві бюджети отримали на 5,4 млн. грн. доходів більше, ніж у вересні.

  214 місцевих бюджетів у звітному періоді досягли перевиконання за доходами  на 33 млн. грн. На 1 листопада ц.р. до місцевих бюджетів області  з держбюджету надійшло 3,9 млн. грн.. міжбюджетних трансфертів. На 1 листопада заборгованості із зарплати бюджетникам немає і всі соціальні виплати профінансували повністю.

   21 листопада на розгляд сесії обласної ради облдержадміністрація  подасть пропозиції щодо перерозподілу додаткової дотації через перевиконання обласного бюджету.