• In English
 • На Львівщині перебуває близько 25 тис. переселенців з Криму та Сходу України
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 17:10

  За оперативними даними, на Львівщині перебуває близько 25 тисяч тимчасово переміщених осіб з Криму та Сходу України, з них 8,5 тисяч - зареєстровані. Про це 11 листопада під час прес-конференції повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.

  За словами керівника Львівщини, серед переселенців 2 тисячі 800 - це неповнолітні особи. Майже 1400 дітей-переселенців, які перебувають у Львівській області, уже навчаються у школах, 200 дітей відвідує дошкільні заклади. Окрім цього, з числа внутрішньо переселених осіб, на обліку в жіночих консультаціях перебуває 104 вагітних жінки, а з березня у внутрішньо переселених осіб вже народилося 40 дітей.

  За словами Юрія Турянського, з 10 жовтня розпочато призначення щомісячної адресної допомоги переселенцям, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів на оплату проживання. Дану допомогу вже у листопаді отримає 1606 осіб.

  Як розповів керівник Львівщини, за сприяння центрів зайнятості в області працевлаштовано майже 150 переселенців, а самостійно в області знайшли роботу понад 1400 тимчасово переміщених громадян.

  Окрім цього, очільник області розповів, що Управлінням Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців надано грошову допомогу у розмірі 1 мільйон 75 тисяч гривень, яка виплачена 199 сім'ям з числа тимчасово переміщених.

  Керівник Львівщини також повідомив, що кілька днів тому надійшов гуманітарний вантаж від міжнародної організації “Швидка медична допомога” з Німеччини, це понад 5 тонн теплого одягу і взуття та понад 1 тонна продуктів харчування.

  Юрій Турянський також наголосив на тому, що мешканці Львівщини активно долучаються до того, аби допомогти людям, які змушені покинути свої домівки.