• In English
 • До Запоріжжя прибули 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 16:14

  11 листопада до Запоріжжя прибули 5 вантажівок гуманітарної допомоги з Німеччини, наданої для України відповідно до домовленостей між Канцлером ФРН Ангелою Меркель та Президентом України Петром Порошенком.

  Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей України складається з водонагрівачів, пральних машин, обігрівачів, меблів, теплого одягу, ковдр, постільної білизни та продукції для дітей. Представники Німецької організації міжнародного співробітництва GIZ особисто передали гуманітарну допомогу для Запоріжжя.

  Прийняли вантаж представники Товариства Червоного Хреста, які в подальшому розподілятимуть цю гуманітарну допомогу.

  Раніше, 17 жовтня до Запоріжжя прибули перші 8 машин гуманітарного вантажу з Німеччини, до якого входила побутова техніка, матраци, постільна білизна, теплий одяг та інші речі першої необхідності. Таким чином, до Запоріжжя вже прибуло 13 вантажівок гуманітарної допомоги від Уряду Німеччини.

  Нагадаємо, що у Запоріжжі, а також у Дніпропетровській та Харківській областях, триває процес спорудження транзитних містечок з житлових модулів для тимчасово переміщених осіб. Модульні конструкції для будівництва були також надані Урядом Німеччини.

  Відео для ЗМІ:

  ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/11/11.11.14_Dopomoga_Zapor%D1%96zhzhya/