• In English
 • У Києві презентували новий формат новорічно-різдвяних заходів
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 15:35

  У Києві презентували новий формат організації та проведення новорічно-різдвяних заходів. Про нову концепцію святкування розповіла заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко під час спільної прес-конференції організаторів новорічних заходів на Софійській площі.

  «Зважаючи на трагічні події, які відбулися на Майдані Незалежності восени та взимку минулого року, ми вирішили змінити місце проведення новорічних свят з Майдану та Хрещатика на Софійську площу. Сьогодні ми, презентуємо не лише нову локацію, а й новий формат відзначення новорічно-різдвяних свят у столиці. Підписавши Угоду про асоціацію з Євросоюзом, ми обрали європейський напрям розвитку, і це відображатиметься у нашій новорічні концепції – автентичні українські традиції святкування ми інтегруємо у європейську канву», – розповіла заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

  «Розуміючи, яка непроста економічна ситуація, ми намагаємося організувати свято не витрачаючи бюджетних коштів», – додала вона та подякувала усім, хто погодився долучитися до організації свята. Зокрема, засновнику Мистецького проект «FolkUkraine» Ігорю Добруцькому та Олегові Скрипці – засновнику Міжнародного фестивалю «Країна мрій», а також представникам соціально-відповідального бізнесу.

  Ганна Старостенко повідомила, що Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження КМДА про проведення загальноміських новорічних та різдвяних заходів, яким затвердив програму святкування.

  Так, столиця розпочне святкувати 19 грудня з відкриття резиденції Святого Миколая на території Національного заповідника «Софія Київська», і триватиме місяць – до свята Водохреща.

  Окремі святкування відбудуться в усіх районах столиці, проте всі вони будуть об’єднані спільною концепцією.

  Святкуватимуть Новий рік та Різдво і в усіх навчальних закладах Києва.