• In English
 • Мінагрополітики поглиблює співпрацю з Канадою у галузі тваринництва
  опубліковано 06 листопада 2014 року о 18:06

  Наступного тижня з робочим візитом у Торонто (Канада) перебуватиме директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Гетя.

  Під час візиту планується обговорення з представниками державних структур і бізнесу перспективи створення в Україні спільного Українсько-канадського консультаційного центру з тваринництва. Крім того, відбудеться низка зустрічей з провідними генетичними компаніями для визначення перспектив організації в Україні спільного селекційного центру з свинарства.

  Також передбачається відвідання королівської зимової сільськогосподарської виставки та проведення зустрічей із представниками галузевих асоціацій у тваринництві для налагодження їх співпраці з аналогічними асоціаціями в Україні.

  Очікуваним результатом візиту є узгодження основних положень Меморандуму про співпрацю у галузі тваринництва між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства та продовольства Канади, підписання якого сприятиме розвитку вітчизняного тваринництва та налагодженню торгівельних зв’язків між Україною та Канадою.