• In English
 • На Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони учасники АТО проходять реабілітацію
  опубліковано 06 листопада 2014 року о 12:24

  Як розповів начальник бази підполковник Руслан Сеник, вже майже два місяці як розпочата цілеспрямована робота з реабілітації та відновлення працездатності поранених під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців.

  «До нас приходять військовослужбовці, які пройшли курс лікування у військовому шпиталі і зараз, згідно з висновками Військово-лікарської комісії, перебувають у відпустках. А також ті, хто звільнені з лав Збройних Сил України у зв’язку з інвалідністю», – зауважив офіцер.

  Для успішної реабілітації створені всі необхідні умови. Зокрема, є плавальний басейн, тренажерний та ігрові зали, легкоатлетичний манеж, стрілецькі тири тощо. Щотижня ці та інші спортивні комплекси відвідують майже 20 чоловік. Заняття організовуються та проводяться досвідченим тренерсько-викладацьким складом. Під час занять обов’язкова присутність і медичного персоналу, який стежить за загальним станом і самопочуттям вищезгаданої категорії військовослужбовців.

  «У нас мають змогу безкоштовно займатися фізичними вправами і користуватися спортивним комплексом також і члени сімей військовослужбовців. Це допомагає зняти психологічне навантаження так підвищити емоційність занять», – додав підполковник Руслан Сеник.