• In English
 • Павло Клімкін: Пошук шляхів мирного врегулювання ситуації на Сході України - виклик ефективності
  опубліковано 05 листопада 2014 року о 20:18

  5 листопада Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв у Києві Генерального секретаря ОБСЄ Ламберто Дзанньєра. У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання залучення ОБСЄ до врегулювання ситуації на Сході України, яка є наслідком послідовного порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією.

  Павло Клімкін підкреслив, що пошук шляхів врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях та відновлення територіальної цілісності нашої держави є тестом на ефективність ОБСЄ.

  У зв’язку з цим було відзначено важливу роль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні у забезпеченні об’єктивного інформування міжнародного співтовариства про розвиток ситуації в Україні.

  «Місія ОБСЄ має бути забезпечена усіма необхідними засобами для ефективного контролю за порушеннями режиму припинення вогню та моніторингу українсько-російського державного кордону», - відзначив Міністр.

  Крім того, сторони обговорили важливість вдосконалення проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні та поглиблення його співробітництва з українськими партнерами.