• In English
 • У Рівненському військовому госпіталі пролікувалося вже більше 800 бійців АТО
  опубліковано 05 листопада 2014 року о 15:40

  24 бійці АТО поїхали на оздоровлення в Клеванський госпіталь. «Це перші учасники АТО, яких ми направили до обласного госпіталю інвалідів війни. Аби бійці змогли оздоровитися у Клевані, де є усі належні умови, і я, і голова ОДА Сергій Рибачок зверталися з офіційними листами до керівництва держави та до Міноборони. Плануємо щотижня відправляти туди наших пацієнтів», - розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

   За його словами, нині у військовому госпіталі лікується 172 учасники АТО. Загалом за останні п’ять місяців у медзакладі побувало більше 800 бійців. У військових переважали вогнепальні, міновибухові та осколкові поранення.

   Наразі лікарі госпіталю працюють з наслідками перенесених контузій та психологічним перевантаженням бійців. Саме для цього у медзакладі працює п’ятеро психологів-волонтерів: троє – з Острозької академії, ще двоє - з Асоціації психологів України.

   «Останнім часом фінансування госпіталю на закупівлю медикаментів Міністерством оборони покращилося, - зауважив Олексій Кльонов. – Разом з тим, продовжуємо співпрацювати з місцевими волонтерами».