• In English
 • Забезпечення інтересів українських виробників потребує поглибленої координації дій центральних і регіональних органів влади
  опубліковано 05 листопада 2014 року о 10:34

  Центральні та регіональні органи влади поглиблюватимуть координацію дій у сфері забезпечення інтересів українських виробників. На цьому наголосив виконувач обов’язків Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький під час наради з керівниками економічних департаментів обласних державних адміністрацій.

  Плани Уряду щодо макроекономічної стабілізації, створення сприятливих умов для бізнесу, активізації зовнішньоторговельної політики також були у центрі уваги учасників наради.

  «В умовах децентралізації влади в Україні та реалізації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом актуальною стає політика розвитку та зміцнення самостійності регіонів і допомога Центру в ефективній реалізації їх потенціалів, що сприятиме позитивним зрушенням в економіці України в цілому. У планах Уряду – побудова ефективної ринкової економіки з акцентом на розвиток малого та середнього бізнесу», - зазначив виконувач обов’язків Міністра.

  Під час дискусії були обговорені актуальні питання у сфері розбудови системи надання адміністративних послуг та поліпшення регуляторної політики.

  «Уряд України продовжує здійснювати послідовні дії з покращення бізнес-клімату та стимулювання інвестиційної діяльності, скорочення дозвільних процедур та спрощення сфери ліцензування», - наголосив Валерій Пятницький.

  Учасників наради також було поінформовано про розробку Міністерством цілісної системи реалізації зовнішньоекономічної діяльності та концепції постійно діючої презентації «Нова Україна і світ», які сприятимуть найбільш ефективному забезпеченню інтересів вітчизняних виробників.

  За результатами наради було домовлено посилити координацію дій між Міністерством та регіонами на зовнішньоекономічному напрямку.