• In English
  • Мінагрополітики вживає заходи для забезпечення аграріїв бланками складських документів на зерно
    опубліковано 04 листопада 2014 року о 18:48

    Задля виконання основних функцій які покладено на Державне підприємство «Держреєстри України», а саме виготовлення та надання суб'єктам ринку зерна необхідної кількості бланків складських документів на зерно, минулого місяця на підприємстві призначено нового керівника.

    Тож, новопризначеним керівництвом для придбання необхідної кількості бланків складських документів на зерно, в тому числі подвійних складських свідоцтв, які видаються зерновим складам, вже розроблено проект документації конкурсних торгів на придбання бланків та створено комітет із державних закупівель. Найближчими днями буде офіційно оголошено про конкурсні торги, оскільки договір на публікацію інформації про державні закупівлі на веб-порталі «Державні закупівлі» (www.tender-me.gov.ua) вже підписано.

    Таким чином, закупівля бланків складських документів на зерно, в тому числі подвійних складських свідоцтв, буде проведена в терміни згідно з вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель». Тому вже в наступному місяці ДП «Держреєстри України» зможе закупити необхідну кількість бланків та забезпечити ними зернові склади.