• In English
 • Київські школярі зібрали близько 10,7 тис. грн. для бійців АТО
  опубліковано 04 листопада 2014 року о 18:07

  З початку навчального року учні спеціалізованої школи № 200 імені Василя Стуса зібрали 10 679 грн. для українських військових, які перебувають у зоні АТО.

  Так, на зібрані кошти було придбано термобілизну (35 комплектів за ціною 290 грн./комплект) та ліки. Також діти готували для бійців обереги та листи.  Усі придбані речі та створені дітьми обереги були передані бійцям в зону АТО з допомогою волонтерів.

  Як зазначили в райдержадміністрації, у районі триває активний збір благодійної та гуманітарної допомоги учасникам АТО, мирним жителям східних регіонів України, тимчасовим переселенцям.

  На базі Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (просп. Леся Курбаса, 18-Г) виділено кімнату для збору речей, продуктів харчування та коштів для бійців АТО.

  За інформацією управління праці та соціального захисту населення, забезпечується постійний моніторинг соціально-побутових потреб поранених бійців, а також надаються послуги та заходи з реабілітації сімей загиблих військовослужбовців.

  Члени релігійних громад постійно проводять зустрічі для учасників АТО, тимчасових переселенців з психологами та консультантами для надання всебічної підтримки і допомоги всім, хто її потребує.

  Окрім того, відкрито пункти збору гуманітарної допомоги в чотирьох храмах району за адресами: вул. Булаховського, 5-Б (Храм Сорока Святих Мучеників Севастійських), вул. Симиренка, 12 (Храм Живоносного Джерела), просп. Леся Курбаса, 7-Д (Храм Святителя Спиридона Триміфунтського), вул. Чорнобильська, 15-А (Храм Зачаття Іоанна Хрестителя).