• In English
 • Уряд змінив перелік центральних спортшкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих ДЮШ олімпійського резерву
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 10:30

  Постановою Кабінету Міністрів України № 579 від 30 жовтня 2014 року внесено зміни до переліку центральних спортивних шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, видатки на утримання яких здійснюються з державного бюджету.

  У переліку позицій щодо Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та Центральної спеціалізованої дитячо-юнацька школи олімпійського резерву з легкої атлетики Комітету з фізичного виховання та спорту МОН змінено на позицію - Центральну школу вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, м. Київ.

  Зміни внесено у зв’язку із припиненням юридичної особи Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та перейменуванням Центральної спеціалізованої дитячо-юнацька школи олімпійського резерву з легкої атлетики Комітету з фізичного виховання та спорту МОН на Центральну школу вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, м. Київ.

  Зазначимо, що перелік центральних спортивних шкіл вищої спортивної майстерності, видатки на утримання яких здійснюються з Державного бюджету, затверджено відповідно до пп. 12 частини 1 ст. 87 Бюджетного кодексу України Кабінетом Міністрів України (Постанова від 12 квітня 2002 р. № 527).