• In English
 • Микола Чечоткін: Переселенці зі Сходу в Одеській області проживають у теплих приміщеннях, забезпечені необхідним одягом і речами
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 11:34

  На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського представники керівного складу ДСНС України здійснюють робочі поїздки до регіонів країни для перевірки діяльності регіонального штабу щодо надання допомоги жителям зі Сходу України в осінньо-зимовий період.

  30 жовтня до Одеської області прибув директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Микола Чечоткін, який ознайомився з роботою відповідних служб міста та області, а також перевірив санаторно-курортні заклади, де проживають люди зі Сходу України та АР Крим.

  Микола Чечоткін відвідав Координаційний центр із питань переселення громадян, що розміщений на Одеському залізничному вокзалі. Співробітники Служби порятунку «101» цілодобово допомагають людям, які прибувають із територій проведення АТО. Перебуваючи у Координаційному центрі, Микола Чечоткін поспілкувався зі співробітниками ДСНС, представниками служб облдержадміністрації, що чергують у центрі, а також із людьми, що продовжують прибувати зі східних областей України.

  Наступним об’єктом, що перевірявся під час робочої поїздки, був клінічний санаторій ім. Пирогова («Куяльник»), де зараз проживають 146 людей зі східних областей країни, серед яких 32 інваліди та 48 дітей. Микола Чечоткін оглянув кімнати, у яких проживають люди, перевірив опалення, поспілкувався з керівництвом санаторію і з його мешканцями. За словами людей, тут для них створені всі умови: триразове харчування, зручні теплі кімнати, гаряча вода.

  Того ж дня Директор департаменту ДСНС України завітав до пансіонату «Добрий самарянин», що в с. Маяки Біляївського району. Зараз у закладі проживає 110 осіб, серед яких 5 інвалідів і майже 30 дітей, що вимушені були переїхати до Одеського регіону. Люди забезпечені всім необхідним - організовано безкоштовне харчування, проживання, надання соціальних послуг, медичної допомоги.

  Микола Чечоткін особисто оглянув побутові умови, в яких проживають люди, господарство, ознайомився з роботами щодо запуску власної котельні.

  За підсумками робочої поїздки Микола Чечоткін зазначив що, наразі всі люди, які перебувають у Одеській області, проживають у теплих приміщеннях, забезпечені зимовим одягом, речами першої необхідності. Усі проблеми, що виникають, вирішуються спільними зусиллями Уряду України, органами місцевої влади та рятувальниками.

  Станом на сьогодні у Одеській області розміщено 16 тисяч 281 особа, серед яких 14 тисяч 238 осіб з Луганської та Донецької  областей.

  ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/10/31.10.14_Odesa_Chechetkin/  - відео