• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 13:00

  Бойових зіткнень підрозділів Держприкордонслужби із незаконними збройними формуваннями упродовж минулої доби не було.

  Незаконні збройні формування та ЗС РФ продовжують ведення повітряної розвідки на кордоні та в контрольованих районах вздовж лінії бойових зіткнень за допомогою безпілотних літальних апаратів. За минулу добу прикордонники зафіксували застосування  безпілотників у 4 випадках. Літальні апарати були виявлені в районі н.п. Сартана,  Курахове  та Благодатне  (Донецька обл.).

  Учора на контрольному посту «Суха-Балка» виявлено 2-х громадян України, мешканців Донецької області, які належать до незаконних збройних формувань. Під час перевірки у одного з них було виявлено посвідчення  співробітника ДАІ з позначками так званої ДНР, у іншого документи з відмітками чергування на блокпостах, розташованих на підконтрольних бойовиками територіях. 

  Також вчора прикордонний наряд  виявив у районі н.п. Станично-Луганське (Луганська обл.) 3 осіб, які, помітивши прикордонників, почали втікати. У ході переслідування вдалося затримати 1 особу. Під час обшуку у затриманого було виявлено гранату «РГД-5» з вкрученим запалом. Особу було передано взаємодіючим правоохоронним органам.