• In English
 • У Баку розпочався Перший Глобальний форум ООН з молодіжної політики
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 17:25

  28 жовтня в Баку почав роботу Перший Глобальний форум ООН із молодіжної політики, який проводить офіс Уповноваженого Генерального Секретаря ООН у справах молоді, ПРООН, ЮНЕСКО та Радою Європи.

  У роботі Форуму беруть участь Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов і заступник Міністра з євроінтеграції Микола Мовчан. На захід, який триватиме до 30-го жовтня, зібралися близько 700 експертів з питань молодіжної політики – представників урядів і парламентів, молодіжних мереж і рухів, науково-дослідних центрів.

  На відкритті Форуму учасників привітав Ахмед Аль-Хандаві, посланник генерального секретаря ООН із молодіжної політики: «Молодь світу виділяє п`ять основних цілей, яких необхідно досягнути у найближчі роки. Освіта має стати сучасною та актуальною, охорона здоров`я – доступною. Необхідно створювати робочі місця для молоді та підтримувати їхні підприємницькі проекти, забезпечити їм мирне життя та можливість долучитися до управління та політики, законотворчої діяльності», – зазначив пан Аль-Хандаві у своєму виступі.

  Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун передав відеозвернення до учасників Першого Глобального Форуму: "Проведення форуму напередодні 20-ліття Всесвітньої програми діяльності в ім`я інтересів молоді має особливе значення. Молодь – це лідери майбутнього, їхньому розвитку має приділятися особлива увага. ООН готовий до співпраці із вами".

  У програмі Форуму - розгляд основних напрямків розвитку молодіжної політики в світовому масштабі та перспектив на найближчі п`ять років, вивчення досягнень і викликів молодіжної політики крізь тематично пріоритетні сфери, а також вивчення регіональних потреб, регіональних стратегій та регіональних дій окремих держав та співдружностей.