• In English
  • Понад 500 учасників АТО пройшли лікування у фізіотерапевтичній клініці Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону
    опубліковано 28 жовтня 2014 року о 17:17

    На базі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у Вінниці продовжують проходити лікування та реабілітацію військовослужбовці-учасники АТО. На даний час понад 500 із них пройшли оздоровлення у фізіотерапевтичній клініці.

    «Електролікування, магнітолікування, світлолікування, лазеротерапії механотерапія, баротерапії, грязелікування, ЛФК – це далеко не повний список того, що ми використовуємо для лікування та реабілітації учасників АТО. Протягом цього року впроваджено вісім нових методик для лікування військовиків, які отримали кульові та міновибухові поранення, черепно-мозкові травмами, різноманітні переломи», – розповів начальник клініки полковник медичної служби В’ячеслав  Сивак.

    У відділеннях та кабінетах клініки лікування проводиться на основі природних факторів з широким застосуванням бальнеологічних, фізіотерапевтичних, нетрадиційних та реабілітаційних комплексів, методів та методик.