• In English
 • Відновила роботу комісія КМДА з питань адміністративних правопорушень
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 09:56

  В оновленому складі розпочала роботу комісія при Київській міській державній адміністрації, яка займатиметься розглядом справ про адміністративні правопорушення та виноситиме постанови про накладення стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Рішенням Київської міської ради від 09.10.2014 №279/279 затверджено новий склад та положення про роботу адміністративної комісії. Її очолив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. До складу комісії також входять депутати Київської міської ради, представники профільних структурних підрозділів КМДА, профспілок та громадських організації.

  На засіданні комісії, яке відбулося 27 жовтня, члени комісії розглянули низку справ, пов’язаних із порушенням правил благоустрою та прибирання території, охорони культурної спадщини, несанкціонованої торгівлі, зокрема в приміщеннях або на територіях, заборонених законом порушення норм пожежної безпеки тощо.

  За словами голови комісії Петра Пантелеєва, комісіє покликана забезпечити фаховий  та об’єктивний розгляд і винесення рішень за вчинені правопорушення. Крім того, вона здійснюватиме системний аналіз та узагальнення справ для створення ефективних механізмів попередження правопорушень, де це можливо.