• In English
  • "Головне завдання - швидке формування проєвропейської коаліції для виконання Угоди з ЄС" - Арсеній Яценюк на зустрічі з делегацією спостерігачів Європарламенту
    опубліковано 27 жовтня 2014 року о 13:56

    27 жовтня 2014 року Прем’єр-міністр прийняв делегацію Європейського Парламенту, яка перебуває в Україні для спостереження за достроковими парламентськими виборами.

    Глава Уряду висловив вдячність за внесок міжнародних спостерігачів у забезпечення демократичного та прозорого перебігу виборів. Як зазначив Арсеній Яценюк, після встановлення результатів виборів основним завданням є швидке формування міцної проєвропейської більшості у Верховній Раді, яка підтримає урядові реформи, спрямовані на виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

    Представники Європарламенту відзначили готовність і надалі надавати активну політичну підтримку інтеграції України з Європейським Союзом. У цьому контексті Арсеній Яценюк підтвердив важливість залучення експертів Європейської Комісії до роботи українських міністерств і відомств з виконання Угоди про асоціацію з ЄС.