• In English
 • Арсеній Яценюк: Коаліція буде сформована в найкоротші терміни. База - Угода про асоціацію з ЄС
  опубліковано 26 жовтня 2014 року о 23:53

  «Ми будемо в найкоротші терміни формувати коаліцію, щоб новий Уряд і новий Парламент швидко і ефективно проводили необхідні для країни реформи», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у неділю, 26 жовтня.

  Глава Уряду повідомив, що щойно він мав зустріч із цього питання із Президентом України.

  Арсеній Яценюк висловив подяку українцям, які взяли участь у голосуванні: «Для мене це є неймовірною відповідальністю - перед країною і перед кожним, хто прийшов і віддав свій голос. У нас попереду непрості часи, але разом ми подолаємо всі труднощі».

  Уряд забезпечив демократичність, чесність і прозорість виборів до Парламенту України, - наголосив  Прем’єр-міністр і повідомив, що щойно провів переговори із головами  обласних адміністрацій стосовно забезпечення демократичності підбиття результатів голосування.

  Він звернувся до Центральної виборчої комісії з тим, «щоб якомога швидше підбити результати голосування, оприлюднити їх, щоб у одномандатних округах було зрозуміло, хто виграв вибори і яким чином формувати нову коаліцію».

  «База для нової коаліції - це Угода про асоціацію з Європейським Союзом. Саме це повинно стати основною коаліційної угоди», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  «Народ України визначився, і сподіваюся, що до нового Кабінету Міністрів України ввійдуть виключно фахові люди, які здатні проводити реформи та принести зміни для України», - зазначив він.

  Арсеній Яценюк додав, що мандат довіри, наданий на виборах до Верховної Ради – «це мандат відповідальності перед українським народом»: «Ми всі несемо персональну відповідальність перед кожною людиною, яка прийшла і проголосувала. Це тільки початок. Далі - складна і правильна робота для країни».