• In English
 • Арсеній Яценюк на виборчій дільниці: Від виборів очікую змін політичного класу і підходів політичного класу до країни
  опубліковано 26 жовтня 2014 року о 12:34

  У неділю, 26 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у голосуванні на позачергових виборах до Верховної Ради України. На виборчу дільницю в Києві Арсеній Яценюк прийшов із дружиною Терезією та донькою Софією.

  Перезавантаження Парламенту є необхідним, сказав він журналістам після голосування: «Переконаний, що новий Парламент, Президент та новий Уряд забезпечать реальні зміни. Це надважливий крок, щоб зробити українську політику більш прозорою, більш відповідальною і підзвітною».

  Він підкреслив, що очікує від виборів «змін у країні»: «Змін як політичного класу, так і підходів політичного класу до країни, до відповідальності, реалізації того, чого очікують мільйони українців».

  Арсеній Яценюк висловив переконання, що парламентська коаліція буде сформована якнайшвидше, і у Верховній Раді буде представлений новий Прем’єр-міністр і новий Уряд: “Треба підводити результати голосування – і до роботи”, - додав він.

  Прем’єр-міністр нагадав, що чинний Уряд вже представив чіткий план дій для країни: “Цей план має бути якнайшвидше втілений, і виконана Угода про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі”.

  Відповідаючи на запитання журналістів, хто очолить новий Уряд, він сказав: “Все залежить виключно від волі українського народу. Народ буде визначати, хто ким буде».