• In English
  • Близько 7,5 тис. рятувальників і 2 тис. одиниць спецтехніки ДСНС гарантуватимуть безпеку громадян під час виборів
    опубліковано 24 жовтня 2014 року о 17:14

    У зв’язку з проведенням 26 жовтня в Україні позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, з 25 по 27 жовтня органи управління та формування системи ДСНС України переводяться на посилений режим чергування. Безпосередньо у день виборів на виборчих дільницях на чергуванні перебуватиме 4,5 тис. осіб особового складу та 2 тис. одиниць спецтехніки ДСНС України. Ще 3 тис. осіб здійснюватимуть патрулювання у населених пунктах України. Рятувальники пильнуватимуть пожежну безпеку на виборчих дільницях і забезпечуватимуть оперативне реагування на надзвичайні ситуації у разі їх виникнення.

    По місту Київ і Київській області на чергуванні перебуватиме понад 700 рятувальників та 180 одиниць спецтехніки. Ще понад 500 рятувальників та 150 одиниць спецтехніки перебуватимуть у резерві.

    Напередодні виборів працівники ДСНС України проводили інформаційно-роз’яснювальні рейди по виборчих дільницях на території країни. Рятувальники оглядали приміщення виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної безпеки, в тому числі на предмет наявності вогнегасників, перевірили стан евакуаційних виходів, тощо. Крім того, провели інструктажі з членами виборчих комісій, розповіли як правильно користуватися вогнегасником та про першочергові дії, які слід вжити у разі виникнення надзвичайної ситуації.