• In English
 • Україна взяла участь у засіданні Конференції Національних директорів НАТО з озброєння
  опубліковано 24 жовтня 2014 року о 13:44

  23 жовтня у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулося щорічне засідання Конференції національних директорів з озброєння. Делегацію України очолював заступник Глави Місії України при НАТО з оборонних питань Віктор Корендович. У роботі делегації також взяв участь Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов.

  Засідання відбулося під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з питань інвестицій в оборону, директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО Патріка Оруа.

  Під час засідання було підкреслено, що Конференція продовжуватиме здійснювати внески до розвитку партнерства з Україною, а також налагодження взаємодії між оборонними відомствами та промисловістю країн. Міжнародна кооперація у цій галузі є запорукою забезпечення необхідних оборонних спроможностей.

  Довідково

  Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки.

  Засідання проводяться два рази на рік, один із яких – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються високопосадовці, які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння і військової техніки.