• In English
 • Луганська академія культури і мистецтв залишається у сфері управління Мінкультури
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 15:25

  Луганська державна академія культури і мистецтв залишається вищим навчальним закладом сфери управління Міністерства культури України та зберігає свій юридичний статус.

  При цьому у Мінкультури зазначають, що у зв’язку з неможливістю забезпечити безпечні умови навчання та праці в Луганську на даний час, Міністерство здійснює заходи щодо перерозподілу студентів і викладачів Академії між іншими вищими навчальними закладами сфери управління Мінкультури. У тому числі вирішується питання переведення студентів і працівників вузу до інших навчальних закладів культури і мистецтв державної та комунальної форм власності.

  З огляду на це, Мінкультури організувало збір заяв від студентів і співробітників академії, який триватиме до 26 жовтня 2014 року.

  У Міністерстві звертають увагу на те, що переведення студентів відбуватиметься із збереженням форм навчання (в т. ч. за бюджетом або контрактом), а переведення співробітників - із збереженням умов оплати праці.

  Міністерство культури опрацьовує питання налагодження діяльності адміністрації навчального закладу за іншою юридичною адресою.

  Водночас у Мінкультури поінформували, що ректор Луганської державної академії культури і мистецтв Валерій Філіппов – подав до Мінкультури заяву про звільнення із займаної посади за власним бажанням.

  Міністерство культури України інформуватиме студентів і працівників Академій про можливі способи вирішення цих питань на сторінці «Культурно-мистецька освіта» у рубриці «Новини» на офіційному сайті.