• In English
 • НКРЕКП: Вирішена проблема оплати за електроенергію населення, яке проживає у квартирах цокольних поверхів
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 09:30

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вирішила проблему оплати за електроенергію населення, яке проживає у квартирах цокольних поверхів житлових будинків.

  Так, на засіданні Комісії 21 жовтня тарифи на електричну енергію для населення, яке споживає її для власних побутових потреб у квартирах, розташованих на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків, прирівняні до тарифів на електроенергію для населення, яке проживає в звичайних квартирах.

  Це рішення дає змогу усунути існуючу соціальну напругу - проблему людей, які проживають у квартирах цокольних поверхів житлових будинків і повинні сплачувати за спожиту електроенергію для власних побутових потреб за тарифами як для організацій.

  Крім того, у зв'язку з відсутністю в законодавстві поняття «особисте підсобне господарство» Комісія замінила терміном «особисте селянське господарство» та надала його визначення.

  Попередньо, у вересні місяці, проект постанови «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію» оприлюднювався для публічного обговорення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

  Зазначене рішення Комісії - постанову № 154, надіслано на державну реєстрацію в Міністерство юстиції. Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування після державної реєстрації.