• In English
 • Дмитро Булатов: Ми закликаємо всі студентські організації долучитись до активної спільної роботи
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 15:26

  21 жовтня Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов зустрівся зі студентами Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

  Студентів, насамперед, цікавили нові напрямки молодіжної політики, які впроваджує Міністерство, та можливості долучитися до державних та міжнародних програм із підтримки молоді.

  «Зараз в Міністерстві ми працюємо над тим, щоб розширити можливості для молодіжних громадських об`єднань, і студентських зокрема. Наприклад, надати можливість студентським організаціям брати участь у конкурсі на підтримку проектів», - зазначив Дмитро Булатов, відповідаючи на питання студентів.

  Міністр зазначив, що з прийняттям нового Закону «Про вищу освіту», органи студентського самоврядування отримали можливість реєструватись як юридичні особи. Це  дозволить їм в подальшому подавати якісні проекти та інноваційні ідеї на розгляд комісії Міністерства та претендувати на підтримку проектів загальноукраїнського масштабу зі сторони Мінмолодьспорту.

  Навіть якщо орган студентського самоврядування не зареєструється як юридична особа, громадська організація, Міністерство може підтримувати хороші ідеї та проекти через так звані централізовані заходи, коли ініціативна група подає проект на обласне або міське управління молоді, а вони отримують на найкращі проекти підтримку від Міністерства.

  «Ми закликаємо всі студентські організації долучитись до активної спільної роботи. Нам важливо знати і чути думку найактивнішого прошарку української молоді», - сказав Дмитро Булатов.