• In English
  • В Україні стартував опалювальний сезон, - Володимир Гройсман
    опубліковано 22 жовтня 2014 року о 14:22

    У більшості областей, районів та міст України розпочався опалювальний сезон. Першочергово тепло підключають об’єктам соціальної сфери – школам, садочкам, лікарням. Наприкінці тижня планується забезпечити подачу тепла і житловому фонду. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час робочого візиту до Дніпропетровська.  

    «Ми плануємо, що до кінця тижня в будинках мешканців України буде тепло», – сказав Володимир Гройсман. Він зауважив, що комунальні служби вже почали відповідну роботу, і доручення Президента щодо забезпечення опалення в житлових будинках та об’єктах соцсфери не пізніше, ніж у п’ятницю поточного тижня, буде виконано вчасно. Персональну відповідальність за своєчасний початок опалювального періоду нестимуть голови  обласних державних адміністрацій. Контролюватиме  ситуацію Мінрегіон.

    Нагадаємо, що оперативно-диспетчерська служба Мінрегіону працює у цілодобовому режимі, куди за телефоном 044 207 18 04 можна звертатися з приводу проблем, які виникають у процесі опалювального сезону.