• In English
 • На Тернопільщині прийнято 130 наказів про надання дозволів щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 14:36

  На Тернопільщині прийнято 130 наказів про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 23,68 га для учасників АТО та членів їх родин.

  «Дев’ять земельних ділянок учасників АТО вже зареєстровано у Державному земельному кадастрі. Вся документація щодо відведення земель для військовиків, які беруть участь в антитерористичній операції, та членів родин  загиблих воїнів виготовляється державними землевпорядними підприємствами швидко й без затримок», – зазначив начальник Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк.

  Загалом до територіальних підрозділів Держземагентства в області надійшло 158 заяв про виділення наділів від військовослужбовців, які боронять територіальну цілісність нашої держави

  Землевпорядники області допомагають військовослужбовцям, які у запеклих боях з підступним агресором відстоюють територіальну цілісність та майбутнє нашої держави, у виготовленні графічних матеріалів, оформленні інших документів для отримання земельної ділянки.