• In English
 • Валерій Пятницький зустрівся з головою Всесвітньої ділової ради
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 09:36

  Для України дуже важливо створити і підтримувати тісний зв'язок із ринком Євросоюзу, не тільки на торгівельному рівні, а також на рівні виробництва та залучити до цього процесу європейські компанії, про це повідомив в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький під час зустрічі з Головою Всесвітньої ділової ради зі сталого розвитку та Головною посадовою особою компанії Unilever Полом Полманом.

   «Для нас зараз дуже важливо мати стабільні відносини з Європейським Союзом і знайти шлях, щоб підтримувати дуже тісний зв'язок, передусім, на рівні законодавства, на рівні бізнес-відносин, не тільки звичайної торгівлі, а й виробництва в різних сферах», – звернув увагу в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

  Пол Полман, своєю чергою, розповів, що представники Європейської Бізнес Асоціації, членом якої є компанія Unilever, протягом декількох років досліджують інвестиційну привабливість України й зацікавлені у започаткуванні нових спільних проектів, зокрема, в аграрному секторі. 

  За словами Валерія Пятницького, український Уряд і безпосередньо Мінекономрозвитку, готові надати підтримку бізнесу та продовжують реформи задля створення сприятливих умов для співробітництва з іноземними інвесторами.

  «На сьогодні в нас відбувається імплементація Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Ми продовжуємо генерувати певні законодавчі зміни, проте не всі вони поки що були прийняті Верховною Радою, але процес затвердження триває. Крім того, ми плануємо й надалі реформувати систему технічного регулювання, а також запускаємо нові ініціативи. Отже, ми готові докладати спільних зусиль разом із бізнес-спільнотою», – підкреслив в. о. Міністра.