• In English
 • Новий корпус Львівського міжрегіонального центру реабілітації інвалідів дозволить забезпечити комплекс медичних реабілітаційних послуг, - Людмила Денісова
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 19:32

  Сьогодні Міністр соціальної політики Людмила Денісова у смт. Великий Любінь ознайомилася з ходом будівництва реабілітаційного корпусу Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації.

  «Новий корпус дозволить охопити більшу кількість інвалідів І–ІІІ груп, дітей-інвалідів від 16 років та до пенсійного віку. Він забезпечить надання послуг з комплексної реабілітації, проведення заходів, спрямованих на підготовку до професійної діяльності, відновлення їх працездатності та здобуття ними нових професій для подальшого успішного працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці», - підкреслила Людмила Денісова.

  За її словами, дуже важливо, що за допомогою нового корпусу Центру паралельно з професійною реабілітацією, якою передбачено надання конкретних видів і форм соціальної допомоги, здійснюватиметься й медична реабілітація, а також надаватимуться послуги психологічної реабілітації, які забезпечать успішну адаптацію інвалідів до трудової діяльності.

  Як повідомила Міністр, у Центрі інваліди проходять професійну орієнтацію, відбір, підготовку, перепідготовку та підвищення професійної кваліфікації.

  На будівництві Міністр оглянула відділення професійної реабілітації, інші приміщення для реабілітації та житлові кімнати. Під час спілкування з керівництвом Центру обговорено питання щодо фінансування завершення будівництва.