• In English
 • Людмила Денісова на Львівщині: Держава піклується про дітей-інвалідів
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 13:46

  Сьогодні під час робочої поїздки до Львівської області Міністр соціальної політики Людмила Денісова ознайомилася з роботою Золочівського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який знаходиться  у с. Білий Камінь.

  «Міністерство соціальної політики надає особливу увагу дітям з обмеженими фізичними можливостями. Держава піклується про те, щоб ці діти могли отримувати послуги з відновлення здоров’я для якнайшвидшого пристосування до звичайного життя», - зазначила Міністр.

  Людмила Денісова також підкреслила, що необхідне обладнання для реабілітації дітей-інвалідів, яке було поставлено до Центру – бігові доріжки, тренажери для рук та ніг, інвентар для занять спеціальною фізкультурою, забезпечить максимальне надання реабілітаційних послуг на належному рівні.

  «Перший комплекс спорядження та устаткування направлений на розвиток серцево-судинної та дихальної системи, слугуватиме розвитку вестибулярного апарату, другий – сприятиме розвитку витривалості опорно-рухової системи, зміцненню м’язів та  координації рухів», - повідомила Міністр.

  Зазначимо, що наразі в Центрі перебуває 16 дітей-інвалідів. Центр надає такі послуги: педагогічні заняття з вчителем-реабілітологом, заняття з практичним психологом; соціальна реабілітація, лікувальна фізична культура; масаж; заняття з дрібної моторики; танцювальна-рухова терапія.

  Також необхідним обладнанням забезпечений ще один Центр соціальної реабілітації  дітей-інвалідів у м. Миколаїв, що на Львівщині.