• In English
 • Мінмолодьспорту оголошує про започаткування проекту "Молодіжний делегат до ООН"
  опубліковано 18 жовтня 2014 року о 09:28

  Міністерство молоді та спорту раде оголосити про започаткування нового амбіційного проекту міжнародного рівня “Молодіжний делегат України до ООН”.

  “Молодіжний делегат до ООН” - це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Дана ініціатива є усталеною практикою у більшості європейських країн, а також у низці країн, що розвиваються. Цього року ініціатори проекту Вікторія Лучка, Вікторія Швидченко та Олена Бекреньова представлятимуть інтереси української молоді у складі офіційної делегації України до ООН та лобіюватимуть молодіжні питання у Третьому комітеті Генеральної Асамблеї у м. Нью-Йорк. Крім того, молодіжні делегати активно залучатимуться до роботи Постійного Представництва України при ООН. 

  Проект здійснюється за фінансової підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, а також за сприяння Міністерства закордонних справ та Міністерства молоді та спорту.

  Щиро віримо, що така ініціатива сприятиме формуванню свідомих професійних молодих лідерів та стане однією з наймасштабніших програм міжнародного рівня в Україні на щорічній основі.