• In English
 • Лідери учнівських організацій Вінниччини взяли участь у благодійній акції для допомоги пораненим бійцям
  опубліковано 17 жовтня 2014 року о 17:02

  Вінницький державний центр естетичного виховання виступив ініціатором проведення благодійної акції щодо надання допомоги пораненим військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції. Акція відбулась 16 жовтня у Військово-медичному клінічному центрі м. Вінниця.

  Активними учасниками акції стали лідери учнівського самоврядування і волонтери професійно-технічних навчальних закладів м. Вінниця.

  У ході підготовки заходу учні та педагогічні колективи ПТНЗ долучились до Всеукраїнської акції «Лист пораненому» - підготували листи, малюнки пораненим бійцям; зібрали кошти та закупили соки, фрукти, кондитерські вироби.

  Учасники акції відвідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, поспілкувалися з ними, висловили побажання швидкого одужання, міцного здоров'я, пригостили фруктами та солодощами; залишили на згадку листи та малюнки для підтримки їхнього морального духу. Також було передано на лікування важкопораненим 600 гривень.

  Начальник медичної частини полковник Стецюра С. П., учасник бойових дій, подякував та розповів учням про започаткування на території закладу Алеї Слави та запросив учнів долучитися до упорядкування території: посадити дерева, квіти тощо. Це буде найкращим подарунком та вшануванням пам'яті Героїв України, учасників бойових дій.