• In English
  • Завдяки реформі держава відійде від управління фізичною культурою та спортом, - Дмитро Булатов
    опубліковано 16 жовтня 2014 року о 14:06

    «Завдяки реформі держава назавжди відійде від управління сфери спорту та фізичної культури. Її головна функція – це нормативна та фінансова підтримка», - заявив Дмитро Булатов, Міністр молоді та спорту України, виступаючи перед учасниками Конгресу за реформу галузі фізичної культури та спорту, який пройшов у Києві.

    Згідно з Концепцією реформи, головними керуючими суб`єктами стануть громадські об`єднання – федерації. Саме так говориться у Олімпійській Хартії – спортивній конституції всього світу. Це означає, що Міністерство зніме із себе функції керівництва спортивною галуззю.

    «Ми маємо підтвердження правильності цього напрямку від Європейського Олімпійського комітету. Рада Європи підтримує автономність спортивних організацій. Розвиток видів спорту є завданням самих спортивних організацій, задля досягнення найкращих результатів. Особливо це стосується спортивних правил, формування складу національних команд», - зазначив Міністр.