• In English
 • Захисники України вдосконалюють бойовий вишкіл у польових умовах
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 18:22

  На Дніпропетровщині військовослужбовці частин та з’єднань Збройних Сил України відзначають державне свято День захисника України по-бойовому.

  Так, на вогневих директрисах загальновійськового полігону воїни механізованих та танкових підрозділів виконують бойові стрільби з озброєння бойових машин піхоти БМП-2 та танків Т-64БВ в умовах оборонного бою. Перед початком стрільб бійці відпрацьовують завдання щодо проведення розвідки цілей, завантаження скороченого боєкомплекту, приведення озброєння з похідного положення в бойове тощо.

  На військових стрільбищах розгорнуті навчальні місця, де військовослужбовці під керівництвом досвідчених інструкторів підвищують бойові навички у веденні вогню зі стрілецької зброї, ручних гранатометів, метанні ручної наступальної гранати тощо. Також особовий склад відпрацьовує відповідні завдання та нормативи з тактичної, медичної та підготовки зі зв’язку.

  На бригадних танкодромах механіки-водії бронетанкової техніки підвищують фахові навички у водінні бойових машин в умовах складної місцевості. В ході занять захисники Вітчизни відпрацьовують подолання штучних та природних перешкод, вчаться правильно їздити в похідних, передбойових та бойових  порядках підрозділу.

  Слід відзначити, що до проведення занять і тренувань залучаються досвідчені офіцери та контрактники, які мають бойовий досвід у зоні АТО, миротворчих місіях та стабілізаційних операціях.