• In English
 • Укрпошта відкрила перше відділення нового зразка
  опубліковано 13 жовтня 2014 року о 12:27

  До Всесвітнього дня пошти Укрпошта відкрила в одному з торговельних комплексів Вінниці перше поштове відділення нового формату «міні».

  Відділення поштового зв'язку № 5 є експериментальним.

  Нове відділення оснащене необхідною сучасною технікою для надання жителям міста найбільш затребуваних, економічно вигідних та прибуткових поштових послуг. Формат відділення не передбачає здійснення клієнтам доставки додому, однак тут можна замовити послугу кур’єрської доставки. У відділенні надаватимуться найпопулярніші поштові послуги - пересилання внутрішніх і міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок, оплата комунальних послуг, приймання платежів, пересилання поштових переказів, оформлення передплати тощо.

  «Такий формат відділень є найбільш перспективним та наближеним до споживачів, – зазначив на церемонії відкриття заступник генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Це перше сучасне відділення нового зразка, не в житловому комплексі, а у торговому центрі. Укрпошта перетворюється на сучасне підприємство, що надає клієнтам якісні, конкурентні та соціально важливі послуги».

  Відкриття відділень такого формату планується і в інших обласних центрах та столиці України. Вони розташовуватимуться у торговельних, культурних центрах та в інших місцях підвищеного клієнтопотоку, що дозволяє надавати клієнтам послуги безпосередньо у місці їхнього перебування, а також сприяє розширенню мережі поштових відділень, підвищенню дохідності та задоволенню попиту населення у поштових послугах.

  «Ми розпочинаємо відкриття сучасних міні-відділень у шопінг-молах та бізнес-центрах, там, де є потреба у послугах Укрпошти – відправити/отримати листа чи посилку, здійснити платежі, зробити грошовий переказ, придбати свіжу пресу тощо», – наголосив Ігор Ткачук.

  Експериментальне відділення у Вінниці – це перспективна модель франчайзингу, яка зацікавить місцевих підприємців.