• In English
 • Між українським та польськими навчальними закладами підписано меморандуми про співпрацю в багатьох напрямках
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 17:55

  Науковці Подільського державного аграрно-технічного університету на чолі із виконуючим обов’язки ректора, професором Володимиром Іванишиним відвідали вищі навчальні та науково-дослідні заклади Республіки Польща.

  Під час візиту члени делегації ознайомилися із організацією навчального процесу, науковою роботою, матеріальною базою Люблінського аграрного університету, Варшавського аграрного університету, Варшавського науково-дослідного інституту автомобільного транспорту, Краківського аграрного університету ім. Хугана Калатая.

  В свою чергу, українські фахівці познайомили польських колег із досвідом щодо досліджень технологій вирощування та сортовиведення пивоварних сортів ячменю, шляхів та методів підвищення імунітету корів до інфекційних хвороб, використання композитів для виготовлення деталей, що працюють в агресивних середовищах тощо.

  Результатом зустрічей стало підписання між навчальними закладами обох країн договорів-меморандумів про співпрацю з питань організації навчального процесу, практичної підготовки, наукової роботи в умовах майбутнього входження України в ЄС.

  Зокрема, домовлено про проведення спільних наукових досліджень, науково-практичних конференцій та обміну науковцями і студентами для обміну досвіду.