• In English
 • Дмитро Булатов відкрив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та юніорів
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 16:30

  Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов привітав учасників чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, який проходить в Києві 10-12 жовтня.

  «Гартуйте у собі рішучість, непохитність та волю до перемоги – якості, які необхідні в житті, і особливо під час суворих випробувань», - сказав Дмитро Булатов під час привітання учасників.

  Також Міністр закликав вшанувати спортсменів з рукопашного бою, які захищають честь України не тільки на аренах, а і на полі бою.

  Учасників змагань привітали Президент Федерації рукопашного бою, ректор НТУУ КПІ Михайло Згуровський, віце-президенту Федерації рукопашного бою, генерал Василь Крутов, начальник професійної підготовки СБУ, полковник Віктор  Пінчук, Перший заступник Міністра внутрішніх справ Микола Величкович.

  Цього року в чемпіонаті беруть участь 650 спортсменів з 16 областей України, в наступних вагових категоріях: юнаки молодшого віку 10-11 років, юнаки середнього віку 12-13 років, юнаки старшого віку 14-15 років, юніори 16-17 років, дівчата середнього віку 12-13 років, дівчата старшого віку 14-15 років, юніорки 16-17 років.