• In English
  • Євген Нищук: Просвітницька місія кіно та театру виходить на перший план
    опубліковано 09 жовтня 2014 року о 18:28

    В Києві відбувся ХІ Міжнародний фестиваль жіночих монодрам «Марія» – єдиний міжнародний фестиваль жіночих моновистав в Європі.

    Цьогорічний фестиваль подарував глядачам вистави акторів із Європи, виставки, круглий стіл «Діалог культур», міжнародну науково-мистецьку конференцію «Магія Акторства», а також моновиставу «Момент кохання», в якій взяв участь Міністр культури України Євген Нищук.

    «Радий, що попри важку ситуацію в країні фестиваль залишився вірним своїм традиціям і відбувається, хоч як би не просто це було. Я усвідомлюю, що кожен фестиваль – це обмін досвідом, це культурне збагачення, – сказав по завершенню фестивалю Міністр культури Євген Нищук - Мене нещодавно на одному з кінофестивалів запитуваличи потрібні зараз  фестивалікіно-, театральні, то я вважаю, що це просто необхідно. Ми зараз можемо скорочувати чи взагалі відміняти шоу концертного типу, масові заходи – і так відбувається, бо це не на часі. Натомість просвітницька місія кіно та театру виходить на перший план. Бо незалежно від жанру у театрі абсолютно беззастережно все попадає в точку, по-іншому звучить».