• In English
 • Європа сказала, що в Україні якісна молочна продукція, - заступник Міністра агрополітики
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 13:50

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун в ефірі одного з телеканалів розповів про інспектування комісією ЄС вітчизняних молочних підприємств для доступу української продукції.

  «Це вдалося зробити завдяки тому, що ми гармонізували наше вітчизняне законодавство до норм ЄС. Ми працювали над цим півроку і в результаті було прийнято відповідні закони», - сказав Андрій Дикун та додав, - «представників комісії ЄС цікавив весь ланцюг виробництва молочної продукції, від ферми до столу. Тому в основному перевірялися молочнотоварні ферми, які є безпосередніми виробниками сировини. Проінспектовано 5 підприємств, які мають десятки молочнотоварних ферм».

  «Європа сьогодні сказала, що в Україні якісна молочна продукція. Цим ми розвіяли той міф, який постійно розповсюджувала Росія, що наша молочна продукція неякісна. Ці результати перевірок комісії - позитивні і для нас, як безпосередніх та першочергових споживачів. Також це вагомий крок до відкриття інших ринків, на яких, за висновками Європи, українська продукція має повне право бути», - наголосив заступник Міністра.

  Крім того, заступник Міністра повідомив про результати проведення Інвестиційного форуму, на якому вдалося досягнути домовленостей щодо залучення інвестицій в аграрний комплекс нашої держави і наразі Мінагрополітики працює над механізмом залучення цих коштів.