• In English
 • Внесення змін до Угоди про асоціацію на вимогу третьої сторони є неприйнятним, - Павло Клімкін та Карел Де Гухт
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 12:25

  9 жовтня у рамках робочого візиту до Брюсселя Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів двосторонню зустріч з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гухтом.

  Відбувся обмін думками щодо подальших кроків сторін на виконання домовленостей, досягнутих у ході тристоронньої міністерської зустрічі Україна – ЄС – РФ щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що відбулася 12 вересня.

  У цьому зв’язку Міністр наголосив, що українська сторона готова продовжувати конструктивний тристоронній діалог з метою пошуку шляхів врегулювання проблемних питань щодо імплементації Угоди, зокрема для зняття занепокоєностей російської сторони.

  Павло Клімкін висловив переконання, що торговельні положення затвердженого Урядом Плану імплементації Угоди про асоціацію будуть реалізовані в умовах, що відповідають принципам її тимчасового застосування.

  Було обговорено також стан підготовки законодавчої пропозиції ЄС стосовно продовження до кінця 2015 р. дії режиму автономних торгових преференцій на товари походженням з України, а також кроки, спрямовані на додаткову підтримку з боку ЄС українського експортного потенціалу.

  Павло Клімкін та Карел Де Гухт вкотре підтвердили позицію, що внесення змін до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на вимогу третьої сторони є неприйнятним.