• In English
 • Укрдержреєстр: Зібрано благодійну допомогу для співробітників реєстраційних служб Луганської та Донецької областей
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 11:42

  У зв`язку з ситуацією, яка склалася на Сході України, Державна реєстраційна служба України спільно з Міжнародним Благодійним фондом юристів України, який є неурядовою громадською благодійною організацією, створеною з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб, ініціювали збір благодійної допомоги для співробітників реєстраційних служб Луганської та Донецької областей, які постраждали внаслідок проведення на зазначених територіях антитерористичної операції.

  Голова Служби Ганна Онищенко звернулася до начальників реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції усіх областей України з пропозицією долучитися всім небайдужим працівникам до зазначеної акції, але виключно на добровільних засадах.

  Кошти були зібрані і перераховані на розрахунковий рахунок Міжнародного благодійного фонду юристів України та направлені до 15-ти постраждалих співробітників реєстраційних служб Луганської та Донецької областей.

  Загальна сума благодійної допомоги складає понад 100 000 тис. грн.

   

  Довідково

  Загальні засади благодійної діяльності в Україні визначаються Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

  Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 1 вищезазначеного Закону, благодійник – дієздатна фізична особа або юридична особа приватного права (у тому числі благодійна організація), яка добровільно здійснює один чи декілька видів благодійної діяльності.

  Державним службовцям не забороняється, відповідно до Закону, сприяти благодійним організаціям у здійсненні публічного збору благодійних пожертв (наприклад, поширювати інформацію щодо здійснення благодійною організацією заходів, спрямованих на публічний збір благодійних пожертв, розміщувати на офіційному веб-сайті відповідну інформацію тощо).