• In English
 • На Вінниччині для впровадження енергозберігаючих заходів передбачено субвенцію в 18,7 млн. грн. з держбюджету
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 11:12

  Для впровадження енергозберігаючих заходів на Вінниччині передбачено субвенцію з державного бюджету в сумі 18,770 тис. гривень. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар.

  За його словами, з метою скорочення споживання природного газу у бюджетних закладах заплановано перевести на альтернативне паливо 146 котелень, із них виготовлено проектно-кошторисну документацію по 95 об’єктах, у стадії виготовлення ПКД по 51 об’єктах. Наразі фактично виконано роботи по 12 об’єктах.

  «Хочу відзначити, що у містах та районах області виконано роботи в повному обсязі і вирішується питання введення в експлуатацію 12 об’єктів», - зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

  Проводяться будівельно-монтажні роботи ще на 37 об’єктах. Виконання зазначених робіт здійснюється за кошти місцевих бюджетів та державного бюджету, зокрема за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2014 № 369.

  Окрім того, Анатолій Вакар відзначив, що на теренах області нормалізувалася ситуація із постачання вугілля. Так, освітні та лікарняні заклади мають рівень забезпечення паливом, який перевищує 50-60% (80% в окремих районах Вінницької області). В окремих районах (Крижопільський, Вінницький) є певні проблемні питання, які наразі вирішуються.