• In English
 • Павло Клімкін: Україна та НАТО продовжуватимуть нарощувати взаємодію
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 19:52

  8 жовтня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив візит до штаб-квартири НАТО, у ході якого провів зустріч з новообраним Генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом.

  Це була перша офіційна зустріч Генерального секретаря НАТО в штаб-квартирі Альянсу після його призначення на посаду.

  Генеральний секретар НАТО наголосив на важливості співробітництва з Україною. Він також запевнив у повній підтримці Альянсом незалежної, суверенної і стабільної України та засвідчив готовність до подальшої активної співпраці з метою належної та швидкої імплементації рішень саміту НАТО в Уельсі щодо посилення обороноздатності нашої держави на фоні агресії з боку РФ.

  Під час зустрічі сторони узгодили графік політичного діалогу та основні завдання практичного співробітництва на четвертий квартал 2014 р., а також положення Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2015 р.

  Окрему увагу було приділено спільним заходам, спрямованим на посилення обороноздатності нашої держави, насамперед, діяльності трастових фондів НАТО, метою яких є підтримка України в чотирьох сферах: кібербезпека, логістика, система зв’язку та управління, реабілітація поранених військовослужбовців.

  У цьому зв’язку сторони погодилися з тим, що практична реалізація вищезазначених трастових фондів має отримати старт на засіданні міністрів закордонних справ НАТО, яке відбудеться у грудні ц.р.