• In English
 • Мінагрополітики: На 85% погашено кредиторську заборгованість перед аграріями, яка була нарахована за попередні роки
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 18:17

  Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства триває погашення кредиторської заборгованості за бюджетною програмою “Державна підтримка галузі тваринництва”, якої на 1 січня 2014 року нараховано у сумі 402,5 млн. гривень.

  Наразі в регіони селянам вже перераховано 322 млн. гривень. Таким чином, вже 85% виробників тваринницької продукції отримали належні їм кошти.

  Тож, майже повністю вдалося розрахуватися із селянами Волинської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької та Чернігівської областей.

  Однак, на жаль, складною залишається ситуація із виплатою коштів у Донецькій та Луганській областях.

  Зокрема, нагадаємо, що асигнування передбачені програмою, спрямовані за наступними напрямами погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік:

  - на виплату спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби;

  - на виплату спеціальної бюджетної дотації за поголів’я корів м'ясного напряму продуктивності;

  - на виплату бюджетної дотації фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів);

  - на часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння.