• In English
 • На Волині за серпень та вересень зекономлено 500 тис. кубометрів газу
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 12:26

  На Волині за серпень та вересень зекономлено 500 тис. куб метрів газу. Про це перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев поінформував на брифінгу для ЗМІ.

  «На Волині, як і в Україні в цілому, вживаються заходи для максимальної економії газу зараз, аби його вистачило для стабільної роботи систем краю у найбільші холоди», - зазначив Сергій Кудрявцев.

  «Економія зараз є доцільною. Я прошу волинян з розумінням поставитися до заходів, які вживає нині влада. Пам’ятайте, таким чином ми тут, у тилу,  допомагаємо нашій державі вистояти, не піддатися на газовий шантаж Російської Федерації, яка з літа не поставляє нам газ», - зазначив він.

  Сергій Кудрявцев повідомив, що нежитловий фонд регіону готовий на 100%, завершуються необхідні роботи у житлових будинках, котельнях, мережах водо- та теплопостачання.

  З огляду на ситуацію, що нині склалася, великої ваги, за словами Сергія Кудрявцева, набуває альтернативне паливо та впровадження енергозберігаючих технологій. Він повідомив, що область поставила собі чітке завдання – до кінця наступного року повністю відмовитися від споживання газу у бюджетній сфері. А в перспективі – і цілком нівелювати роль цього палива, за прикладом європейських країн-сусідів.

  «Наша область багата на торф, завершується будівництво шахти №10 «Нововолинська», чималі запаси дров. Тому такі наші плани є доволі реалістичними», - підкреслив перший заступник голови Волинської ОДА.