• In English
 • Павло Клімкін зустрівся з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 11:00

  7 жовтня Міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрівся з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста на чолі з керівником Управління оперативної діяльності для Європи та Центральної Азії Комітету Лораном Корба, яка прибула до України з дводенним візитом.

  Павло Клімкін висловив глибокий жаль та співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю внаслідок обстрілу терористами офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у м. Донецьк представника МКЧХ, громадянина Швейцарії, а також передав лист-співчуття Президенту МКЧХ П.Мауреру.

  Він запевнив, що Україна зробить все можливе для встановлення обставин трагічного інциденту та притягнення винних до відповідальності.

  Павло Клімкін наголосив на важливості подальшої діяльності Міжнародного комітету в Україні, зокрема із забезпечення гуманітарної допомоги на Сході України, та висловив переконання, що плановане розширення присутності Моніторингової місії ОБСЄ в Україні сприятиме підвищенню рівня безпеки діяльності представників МКЧХ.

  Лоран Корба запевнив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста не має наміру скорочувати присутність в Україні та готовий продовжити свою гуманітарну місію на Сході України.