• In English
 • Дмитро Булатов привітав переможців та призерів світових та європейських змагань з греко-римської та вільної боротьби
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 18:48

  7 жовтня в Міністерстві молоді та спорту вітали призерів та переможців чемпіонатів світу та Європи, а також ІІ Юнацьких олімпійських ігор з греко-римської та вільної боротьби.

  "Я дякую вам за те, що ви доклали максимум зусиль для того, щоб і цього року Україна мала славу, а українців поважали за їх особисті досягнення. Ви показали особисто, як можна отримувати перемогу змагаючись за чесними правилами. Ви, спортсмени, є найважливішою складовою репутації України в світі", - сказав Дмитро Булатов Міністр молоді та спорту України, вітаючи учасників зустрічі.

  "Від імені Уряду хочу сказати про те, що ми розуміємо важливість спорту, і про те, що спорт є цінністю. Ми й надалі будемо підтримувати сферу спорту не тільки фінансово, ресурсами, але й на рівні цінностей", - зазначив Міністр.

  У зустрічі взяли участь: Ельбрус Тедеєв, президент Асоціації спортивної боротьби України, Олег Кравченко, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, Жан Беленюк, Чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби 2014 року, Валерій Андрійцев, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби, Олена Кремзер, Чемпіонка світу з жіночої боротьби серед кадеток, бронзова призерка ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор, Владлен Козлюк, Чемпіон світу серед юнаків 2014, Олексій Жабський, срібний призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби 2014 серед юніорів та інші спортсмени, тренери.